Home / Lajme / Rajon / Vdes futbollisti Triumf Shabani

Vdes futbollisti Triumf Shabani

Futbollisti i Ferronikelit, Triumf Shabani ka ndërruar jetë para pak orësh.

Triumfi ka qenë duke luajtur një ‘termin’ futbolli me shokët e tij kur papritmas ka pësuar një sulm dhe ka rënë në tokë pa ndjenja duke mos reaguar më.

Shabani ishte në fillimin e karrierës së tij, vetëm 22 vjeçar por vdekja e morri para kohe duke ia ndërprerë kështu ëndrrën në gjysmë.

Ai me Ferronikelin këtë vit ishte fitues edhe i Kupës së Kosovës në futboll.

Prehu në paqe, Triumf.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *