Home / Lajme / Maqedoni / Vdiq polici 51 vjeçar që u qëllua nga kolegu

Vdiq polici 51 vjeçar që u qëllua nga kolegu

Vdes polici Zhivko Jovanovski nga Tetova i cili të premten u qëllua nga kolegu i tij.

Në klinikat e SHkupit vdiq polici 51 vjeçar, njofton Dnevnik.

Vdes polici Zhivko Jovanovski nga Tetova i cili të premten u qëllua nga kolegu i tij.

Polici Zh.J. është qëlluar me armë zjarri nga kolegu i tij G.S. në stacionin policor për siguri në qarkullimin rrugor në Tetovë gjatë kryerjes së kontrollit të armëve të zjarrit njoftoi MPB-ja.Sipas të dhënave të policisë, G. S. gjatë kontrollit të pushkës automatike ka qëlluar dhe e ka plagosur ZH.J.Pë shkak të karakterit të plagëve ZH.J. është transportuar në Qendrën urgjente në Shkup.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *