Home / Lajme / Maqedoni / Vetëvritet 27 vjeçari nga fshati Stençe

Vetëvritet 27 vjeçari nga fshati Stençe

5 qershor- Pas hetimeve mjeku nga mjekësia ligjore nuk ka gjetur gjurmë të dhunës dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i 27 vjeçarit i është dorëzuar familjes për varrim”, njofton policia e Tetovës. Kjo është vetëvrasja e 5 këtë vit në Tetovë, ndërsa janë regjistruar 6 tentime për vetëvrasje.

Është regjistruar vetëvrasja e 5 me radhë në rajonin e Tetovës. Vetëvrasja më e re ka ndodhur në fshatin Stençe të komunës së Bërvenicës, kur 27 vjeçari Toni. D, është gjetur i varur në një dru në afërsi të shkollës së fshatit. “Të mërkurën rreth orës 11, trupin e pajetë e e ka gjetur një 62 vjeçar nga ky fshat dhe rastine ka paraqitur në stacionin policor në Zherovjan, ku edhe është kryer hetim nga ana e ekipeve të SPB-së dhe prokurorit publik dhe mjekut nga mjekësia ligjore. Sipas të afërnve të tij, Toni.D, të martën rreth orës 3 pasdite është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer në shtëpi dhe ai është paarqitur si i humbur kurse trupi i pajetë është gjetur i varur në një dru . Pas hetimeve mjeku nga mjekësia ligjore nuk ka gjetur gjurmë të dhunës dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i 27 vjeçarit i është dorëzuar familjes për varrim”, njofton policia e Tetovës. Kjo është vetëvrasja e 5 këtë vit në Tetovë, ndërsa janë regjistruar 6 tentime për vetëvrasje.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *