Home / Lajme / Maqedoni / Vritet një burrë 62 vjeçar në Gostivar

Vritet një burrë 62 vjeçar në Gostivar

23 qershor-Policia theksoi se viktima është me inicialet F.S, me ç`rast të shtënat janë dëgjuar rreth orës 06 të mëngjesit. Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur viktimën në makinën “Zastava 101”.

Një 62 vjeçar është vrarë sot në mëngjes në Gostivar.

Zëdhënësi i policisë, Marjan Josifovski ka deklaruar se vrasja ka ndodhur në rrugën ‘JNA’ në afërsi të një kompleksi të ri të banimit.

Policia theksoi se viktima është me inicialet F.S, me ç`rast të shtënat janë dëgjuar rreth orës 06 të mëngjesit. Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur viktimën në makinën “Zastava 101”.

Dëshmitarë të ngjarjes siç thuhet përpara vasjes i kishin bllokuar rrugën viktimës dhe se dyshohet se ndaj tij është shtënë me pushkë automatike

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *