Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në Reçicë, lëndohet 16 vjeçari (VIDEO)

Aksident në Reçicë, lëndohet 16 vjeçari (VIDEO)

Tetovë, 17 korrik – Të mërkurën rreth orës 17 në Reçic të Madhe ka ndodhur aksident trafiku mes veturës Pollo me regjistrim të Tetovës dhe motoçikletës “Yamaha” pa regjistrim e drejtuar nga N.I 16 vjeçar nga fshati Siniçan, raporton Televizioni Koha.

Tetovë, 17 korrik – Të mërkurën rreth orës 17 në rrugën rajonale Tetovë-Pirok gjegjësisht në Reçicë të madhe ka ndodhur aksident trafiku ku pjesëmarrës ka qenë vetura e tipit Pollo me regjistrim të Tetovës e drejtuar nga 32 vjecari E.H nga fshati Pirok dhe motoçikletës “Yamaha” pa regjistrim e drejtuar nga N.I 16 vjeçar nga fshati Siniçan, raporton Televizioni Koha.

Në këtë aksident bashkudhëtari në motocikletë T.B 16 nga Siniçani ka marrë lëndime të rënda trupore dhe pas dhënies së ndihmës së parë në spitalin klinik të Tetovës është dërguar në klinikat e Shkupit, ndërsa vozitësi i motocikletës pas marrjes së ndihmës mjekësore është lëshuar në shtëpi, raporton Televizioni Koha.

Është kryer hetim dhe janë zbardhur të gjitha detajet rreth këtij aksidenti, ndërsa dëmi material është llogaritur 60 mijë denarë. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *