Home / Lajme / Rajon / Ambasadori i Kosovës në Mal të Zi: Sali Berisha është psikopat

Ambasadori i Kosovës në Mal të Zi: Sali Berisha është psikopat

30 korrik-
Personi i cili është i thirrur për të vënë marrëdhënie të mira fqinjësore në këtë rast me Malin e Zi si dhe për ta përfaqësuar Kosovën atje, nga larg në anën tjetër ka fyer ish kryeministrin e Shqipërisë tashmë deputetin e PD-së, Sali Berisha.

Ambasadori i Kosovës në Mal të Zi, Xhafer Ahmeti sot ka shkaktuar një skandal diplomatik.

Personi i cili është i thirrur për të vënë marrëdhënie të mira fqinjësore në këtë rast me Malin e Zi si dhe për ta përfaqësuar Kosovën atje, nga larg në anën tjetër ka fyer ish kryeministrin e Shqipërisë tashmë deputetin e PD-së, Sali Berisha.

Ahmeti e ka quajtur psikopat Sali Berishën dhe e ka shtruar pyetjen se si mundet që një pjesë e popullit të Kosovës ta duan atë, raporton Zëri.

Madje ka shkuar edhe më larg duke thënë se populli i Kosovës nuk mendon me logjikë.

Ja statusi i tij:

“Defenitivisht ky njeri nuk është normal. Çuditem se si ka mundësi te duhet ky psikopat nga nje pjese e shqiptareve te Kosoves…

Por edhe nuk duhet te cuditem se shume rralle populli i Kosoves mendon me logjik, mendim kritik dhe aftesi gjykuese. Deshmitar jemi edhe tani”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.Gazeta expres

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *