Home / Sport / Behrami transferohet te Hamburgu, nesër nënshkrimi

Behrami transferohet te Hamburgu, nesër nënshkrimi

Napoli dhe Hamburgu kanë arritur marrëveshje sot vonë për transferimin e Valon Behramit në Gjermani.

Valon Behrami në stinorin e ri do të jetë pjesë e Hamburgut në Bundesligën gjermane.

Mesfushori kosovar ka arritur marrëveshje me skuadrën e Hamburgut.

Krerët e kësaj të fundit sot ishin në Napoli për ta kompletuar transferimin, teksa Valoni nesër pritet t’i kryer testet mjekësore dhe të nënshkruaj kontratë, njofton eksperti i transferimeve, Gianluca Di Marzio.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *