Home / Lajme / Rajon / Djali i Jonuz Musliut arratiset nga stacioni policor në Bujanoc

Djali i Jonuz Musliut arratiset nga stacioni policor në Bujanoc

7 korrik-Në makinën e Fatlum Musliut, sipas policisë, u gjetën 220palë këpucë, ndërkohë që për to i dyshuari nuk posedonte dokumente. Po ashtu, makina e tij kishte targa të rreme.

Djali i Jonuz Musliut, ish-komandantit të UÇPMB’së, ka arritur të arratiset nga stacioni policor në Bujanoc, ku po mbahet nën dyshimet për kontrabandë me këpucë, raporton “Radio OK”.

Në makinën e Fatlum Musliut, sipas policisë, u gjetën 220palë këpucë, ndërkohë që për to i dyshuari nuk posedonte dokumente. Po ashtu, makina e tij kishte targa të rreme.

Ende mbetet e paqartë se si arriti të largohej nga stacioni policor, por ndaj tij tashmë ka nisur ndjekja për kontrabandë dhe për ikje nga stacioni policor.

Gjithashtu lexo

Daçiq: Demarkacioni Kosovë–Serbi, zgjidhje e përhershme

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se ideja e tij për demarkacionin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *