Home / Lajme / Maqedoni / Katër veta të plagosur nga rrufeja në Manastir

Katër veta të plagosur nga rrufeja në Manastir

23 korrik-Dy barinj dhe dy fëmijë pësuan nga shkarkesa elektrike, e cila në të njëjtën kohë vrau të tërë bagëtinë e kësaj familjeje.Mbi 70 dele, 5 dhi dhe 2 qen u vranë nga goditja e rrufesë, transmeton portali Aktuale.

Katër persona kanë marrë plagë si pasojë e goditjes nga rrufeja në një fshat të Manastirit.

Dy barinj dhe dy fëmijë pësuan nga shkarkesa elektrike, e cila në të njëjtën kohë vrau të tërë bagëtinë e kësaj familjeje.Mbi 70 dele, 5 dhi dhe 2 qen u vranë nga goditja e rrufesë, transmeton portali Aktuale.

Ngjarja ndodhi rreth orës 17 të ditës së djeshme, teksa dy barinjtë po kullotnin bagëtinë e tyre në afërsi të fshatit Graeshnicë

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *