Home / Lajme / Maqedoni / Lëndohet 3 vjeçari bashkë me babain në aksident trafiku në Kamenjan

Lëndohet 3 vjeçari bashkë me babain në aksident trafiku në Kamenjan

16 korrik- Aksidenti ka ndodhur si pasojë e përplasjes së veturave Opel dhe Lada Niva.Nga spitali Klinik i Tetovës thanë se në orën 22:00 kanë pranuar babain bashkë me fëmiun 3 vjeçar të lënduar ku më pas janë transferuar në Spitalin Klinik në Shkup

Në një aksident trafiku që ka ndodhur mbreme rreth orës 21.30 në fshatin Kamenjan të komunës së Bogovinës, lëndohet rëndë 3 vjeçari bashkë me babain e tij. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e përplasjes së veturave Opel dhe Lada Niva.

Sipas dëshimtarëve fëmiu 3 vjeçar dhe babai i lënduar janë nga fshati Orviç. Nga spitali Klinik i Tetovës thanë se në orën 22:00 kanë pranuar babain bashkë me fëmiun 3 vjeçar të lënduar ku më pas janë transferuar në Spitalin Klinik në Shkup, ku bëjnë me dije se janë jashtë rrezikut për jetë.

Policia ka kryer ekpertizë në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e aksidentit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *