Home / Sport / Lojtarët e Realit në siklet, tifozet iu propozojnë martesë

Lojtarët e Realit në siklet, tifozet iu propozojnë martesë

Njëra nga bukuroshet i ka propozuar martesë Iscos, derisa tjetra katër lojtarëve: Cristiano Ronaldosn, Sergio Ramosit, Garath Balses dhe Xabi Alonsos.

Futbollistët e Real Madridit janë gjendur përballë një situate të vështirë gjatë ndeshje me Romën, e zhvilluar në Dallas, në kuadër të Champions Cup. Njëra nga bukuroshet i ka propozuar martesë Iscos, derisa tjetra katër lojtarëve: Cristiano Ronaldosn, Sergio Ramosit, Garath Balses dhe Xabi Alonsos.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *