Home / Lajme / Maqedoni / Një trup i pajetë është gjetur në Liqenin e Ohrit

Një trup i pajetë është gjetur në Liqenin e Ohrit

05 Korik – Policia njofton se behet fjale per nje mashkull 25 vjecar, identiteti i te cilit ende nuk dihet

Një trup i pajetë i një personi mashkull rreth moshës 25 vjeçare është gjetur këtë mëngjes në Liqenin e Ohrit, në afërsi të restoranteve në pjesën e vjetër të qytetit.

Nga policia e Ohrit e kanë vërtetuar informacionin për rastin tragjik dhe thonë se në vazhdim janë hetimet për identifikimin e personit dhe hetimin rreth vdekjes së djaloshit. policia kërkon ndihmë nga qytetarët për identifikimn e trupit të pa jetë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *