Home / Lajme / Maqedoni / Për Bajram nuk punohet

Për Bajram nuk punohet

23 korrik-Nga Ministria të gjithë besimtarëve të fesë myslimane ju uron festën e Fitër Bajramit.

Dita e hënë, dita e parë e Fitër Bajramit, do të jetë ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë, informojnë nga Ministria për Punë dhe Politik Sociale.

Nga Ministria të gjithë besimtarëve të fesë myslimane ju uron festën e Fitër Bajramit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *