Home / Lajme / Maqedoni / Plagoset me armë avokati i njohur në Shkup

Plagoset me armë avokati i njohur në Shkup

4 korrik-Sulmi me armë ka ndodhur derisa ai ishte në makinën e tij në lagjen Butel të Shkupit. Nuk dihet rrethanat e sulmit me armë dhe kush ka shtënë ndaj tij. Avokati pas plagës së marrë në këmbë ka arritur vetë që të shkojë deri tek Spitali i Qytetit,

Avokati Ignjat Pançevski dje pasdite është plagosur në Shkup, pasi që ndaj tij është shtënë me armë zjarri.

Sulmi me armë ka ndodhur derisa ai ishte në makinën e tij në lagjen Butel të Shkupit. Nuk dihet rrethanat e sulmit me armë dhe kush ka shtënë ndaj tij. Avokati pas plagës së marrë në këmbë ka arritur vetë që të shkojë deri tek Spitali i Qytetit, ku ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Pançevski është i njohur si avokat i familjeve që humbën jetën në fatkeqësinë ajrore ku humbi jetën presidenti Boris Trajkovski. (

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *