Home / Lajme / Maqedoni / Protesta edhe ne Gostivar (VIDEO)

Protesta edhe ne Gostivar (VIDEO)

Gostivar, 06 Korik – Qindra protestues kanë filluar protestat e qeta edhe në Qytetin e Gostivarit. Marshimi i tyre ka filluar nga Qendra. Demonstruesit protestojnë kundër dënimeve pa fakte për rastin Monstra, dhe kundër dhunës policore të së premtes në Shkup.

Qindra protestues kanë filluar protestat e qeta edhe në Qytetin e Gostivarit. Marshimi i tyre ka filluar nga Qendra. Demonstruesit protestojnë kundër dënimeve pa fakte për rastin Monstra, dhe kundër dhunës policore të së premtes në Shkup.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *