Home / Lajme / Maqedoni / Protesta në Tetovë paralajmërohet të mbahet Ora 14.00 në Sheshin “Iliria”

Protesta në Tetovë paralajmërohet të mbahet Ora 14.00 në Sheshin “Iliria”

06 Korrik – Nëpër shumë qytetet të Maqedonsië si: Strugë, Dibër, Kërçovë, Tetovë, Gostivar, Ohër dhe Shkup, janë paralajmëruar protestat për sot (E diel)

Pas protestave madhështore në Shkup, që ndodhën për dy ditë me rradhë, duket se të njejtat do të shtrihen edhe në qytetet e tjera.

Nëpër shumë qytetet të Maqedonsië si: Strugë, Dibër, Kërçovë, Tetovë, Gostivar, Ohër dhe Shkup, janë paralajmëruar protestat për sot (E diel).

Nëpër rrjete sociale me të madhe shpërndahet ftesa për protesta që pritet të mbahen sot (e diel), të cilat janë paraparë në ora 14:00.

Protesta në Tetovë paralajmërohet të mbahet Ora 14.00 në Sheshin “Iliria”

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *