Home / Sport / Ronaldo synon gjashtë trofe me Real Madridin

Ronaldo synon gjashtë trofe me Real Madridin

Ronaldo është zgjedhur më i miri në botë për këtë vit, pas stinorit fantastik që pati me Real Madridin.

Cristiano Ronaldo premton se edhe në sezonin e ri do të punojnë shumë. Ai shpreson që të fitoj gjashtë trofe me Real Madridin, aq sa janë në dispozicion për edicionin e ri.

Cristiano Ronaldo i është Bashkuar Real Madridit në stërvitje. Ylli portugez premton se edhe në sezonin e ri do të punojnë shumë. Ai shpreson që të fitoj gjashtë trofe me Real Madridin, aq sa janë në dispozicion për edicionin e ri.

“Qëllimet im për sezonin e ardhshëm është i njëjta si gjithmonë: për të luftuar që nga fillimi i çdo stërvitje deri në minutën e fundit të çdo lojë. Futboll dhe konkurrenca është në gjakun tim. Dëshira ime është që Real Madrid të fitoj çdo trofe. Unë do të bëjmë më të mirën çdo ditë, çdo javë, për të sjellë shumë gëzim “, ka deklaruar ai.

Së fundi, Ronaldo është zgjedhur më i miri në botë për këtë vit, pas stinorit fantastik që pati me Real Madridin.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *