Home / Lajme / Maqedoni / Sot qyteti i Tetovës pesë orë pa ujë

Sot qyteti i Tetovës pesë orë pa ujë

25 korrik-sot (e Premte) 25.07.2014, do të ketë ndërprerje të ujit nga ora 13:15 deri më orën 18:00 në gjithë qytetin për shkak se NPK”TETOVA” Tetovë do të instalon pajisjet për matjen…

Informohen qytetarët e Komunës së Tetovës se sot (e Premte) 25.07.2014, do të ketë ndërprerje të ujit nga ora 13:15 deri më orën 18:00 në gjithë qytetin për shkak se NPK”TETOVA” Tetovë do të instalon pajisjet për matjen dhe rregullimin e rrjedhës së ujit në gypin kryesorë të rrjetit të qytetit në Çarshinë e Epërme, Tetovë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *