Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, 7 të lënduar në një aksident trafiku

Tetovë, 7 të lënduar në një aksident trafiku

18 korrik-Drejtori i Spitalit te Tetoves Florin Besimi tha se 7 persona jane lenduar. Tre jane leshuar ne shtepi, kater te lenduar qendrojne ne spital.

Ne nje aksident trafiku mes dy makinave afer Universitetit te Evropes Juglindore, lendohen 7 persona.

Aksidenti ka ndodhur rreth ores 21.40 ne rrethrrotullimin afer Universitetit nebulevardin e Ilindenit ku si pasoje e aksidentit njera veture eshte rrotulluar.

Drejtori i Spitalit te Tetoves Florin Besimi tha se 7 persona jane lenduar. Tre jane leshuar ne shtepi, kater te lenduar qendrojne ne spital. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po heton aksidentin ku me vone do te dalin me njoftim zyrta

Gjithashtu lexo

Foure mbështet reformat në OBRM-PDUKM (Foto)

Ish-euroambasadori në Maqedoni, Erwan Foure, përmes një shënimi të shkurtër në Maqedoni, ka përshëndetur iniciativën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *