Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, vetëvritet një 50 vjeçar

Tetovë, vetëvritet një 50 vjeçar

Tetovë, 07 Korrik – Sot rreth orës 11:20 është vetëvrarë një burrë me inicialet I.M afërsisht 50 vjeç nga Cetinska e Tetovës.

Sot rreth orës 11:20 është vetëvrarë një burrë me inicialet I.M afërsisht 50 vjeç nga Cetinska e Tetovës.

Sipas burime të para jozyrtare trupi i 50 vjeçarit është dërguar në Spital ku është konstatuar edhe vdekja e tij. Nuk behen me dije shkaqet dhe rrethanat në të cilat e kanë shtyrë të moshuarin ti jape fund jetës së tij./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *