Home / Lajme / Rajon / Tiranë, burri vret kunatën, vëllain dhe veten

Tiranë, burri vret kunatën, vëllain dhe veten

6 korrik-Ferid Kolgjini, 60 vjeç, ka vrarë me armë zjarri vëllanë e tij, Ramadan Kolgjini, 55 vjeç dhe bashkëshorten e vëllait, Sulltanen 50-vjeç, e më pas veten.

Krim i trefishtë është regjistruar mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në shatin Pezë Helmes në Tiranë, ku burri ka vrarë fillimisht kunatën e tij, të vëllain dhe pastaj i ka dhënë fund jetës së tij.

Ferid Kolgjini, 60 vjeç, ka vrarë me armë zjarri vëllanë e tij, Ramadan Kolgjini, 55 vjeç dhe bashkëshorten e vëllait, Sulltanen 50-vjeç, e më pas veten.

Ende janë të paqarta arsyet që e shtynë këtë shtetas të ndërmarrë këtë akt të rëndë. Policia mësohet se është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe pritet që nga momenti në moment të zbardhen detaje për krimin.
(SOT news)

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *