Home / Lajme / Maqedoni / Vrasje e dyfishtë dhe vetëvrasje në Aerodrom të Shkupit

Vrasje e dyfishtë dhe vetëvrasje në Aerodrom të Shkupit

22 korrik-Nga terreni raportohet se në këtë lagje të Shkupit po vlon nga policia. Vendi totalisht është i mbyllur dhe nuk ka qasje. Nga policia ende nuk ka informacione zyrtare.

Horor në lagjen Aerodrom të Shkupit. Vrasje e dyfishtë dhe vetëvrasje ka tronditur banorët e kësaj lagje të Shkupit, mëson Press24.

Sipas informatave të para jozyrtare, një burrë ka vrarë gruan, motrën dhe pastaj ka vrarë edhe veten.

Nga terreni raportohet se në këtë lagje të Shkupit po vlon nga policia. Vendi totalisht është i mbyllur dhe nuk ka qasje. Nga policia ende nuk ka informacione zyrtare. (Zhurnal)

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *