Home / Lajme / Maqedoni / Aksident zinxhiror në Shkup, përplasen pesë makina

Aksident zinxhiror në Shkup, përplasen pesë makina

Shkup, 27 Gusht – Pesë makina janë përplasur në një aksident zhinxhiror në urën në afër Qeverisë së Maqedonisë.

Në këtë aksident që ka ndodhur sot në mëngjes rezultojnë të lënduara dy udhëtare që ishin në disa prej makinave të aksidentuara.
Në këtë aksident u përplasën pesë makina të gjitha nga Shkupi, dhe se deri tek aksidenti erdhi kur makina që ishte e para kishte frenuar në vend.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *