Home / Lajme / Maqedoni / Çair, zhduket një vajzë 22 vjeçare

Çair, zhduket një vajzë 22 vjeçare

15 gusht-Ajo ka kërkuar ndihmën për gjetjen e vajzës së saj 22 vjecare me inicialet S.S, e cila deri më tani nuk ka kontaktuar me asnjë të afërm të familjes.

Një grua nga Shkupi, ka denoncuar në stacionin policor të Çairit zhdukjes e vajzës së saj të mitur.

43 vjecarja me inicialet Z.S i ka thënë policisë se më 11 gusht rreth orës 20:00 vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është lajmëruar më.

Ajo ka kërkuar ndihmën për gjetjen e vajzës së saj 22 vjecare me inicialet S.S, e cila deri më tani nuk ka kontaktuar me asnjë të afërm të familjes.

Pas marrjes së informacioneve policia ka nisur punën për gjetjen e vajzës dhe zbardhjen e plotë të rastit

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *