Home / Lajme / Maqedoni / Detaje të zjarrit në ‘Cetinsk’ të Tetovës

Detaje të zjarrit në ‘Cetinsk’ të Tetovës

13 gusht-Sipas policisë së Tetovës, dje reth orës 2 të natës në Tetovë në rrugën “Kumanovska”, 37 vjeçari E.B nën ndikimin e alkoolit, pas një grindje të mëparshme me babain e tij shkaktoi një zjarr në shtëpi, e cila dogji plotësisht katin dhe çatin e shtëpisë.

Zbardhen detajet e djegies së shtëpisë në lagjen “Cetinks” të Tetovës, djali 37 vjeçar nën ndikimin e alkoolit, pas një grindjeje me babain e tij i ka vënë zjarrin shtëpisë.

Sipas policisë së Tetovës, dje reth orës 2 të mëngjesit në Tetovë në rrugën “Kumanovska”, 37 vjeçari E.B nën ndikimin e alkoolit, pas një grindje të mëparshme me babain e tij shkaktoi një zjarr në shtëpi, e cila dogji plotësisht katin dhe çatin e shtëpisë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *