Home / Lajme / Rajon / Dhunoi seksualisht të motrën, arrestohet 31-vjeçari

Dhunoi seksualisht të motrën, arrestohet 31-vjeçari

13 gusht-Forcat e policisë së qytetit kanë mundur të arrestojnë shtetasin Oldi Dervishi, banues në fshatin Kutall të Beratit, pas denoncimit të së motrës.Ka qenë motra e tij, Zh.D. ajo e cila ka denoncuar në polici vëllanë e saj për kryerjen e marrëdhënieve seksuale me dhunë.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat paraditen e sotme, ku një 31-vjeçar është arrestuar pasi kishte kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të motrën e tij.

Forcat e policisë së qytetit kanë mundur të arrestojnë shtetasin Oldi Dervishi, banues në fshatin Kutall të Beratit, pas denoncimit të së motrës.

Ka qenë motra e tij, Zh.D. ajo e cila ka denoncuar në polici vëllanë e saj për kryerjen e marrëdhënieve seksuale me dhunë.

Nga burimet e policisë mësohet se 31-vjeçari ka qenë i dënuar me 5 vite burg për trafik droge. Gjithashtu gjatë kontrollit në banesën e tij, policia sekuestroi dy kallashë dhe 350 fishekë.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *