Home / Lajme / Maqedoni / Dy shpërthime në rrethin afër Universitetit “Kiril dhe Metodij”

Dy shpërthime në rrethin afër Universitetit “Kiril dhe Metodij”

7 gusht-Policia informoi se në shpërthimet e ndoshura nuk ka pasur të plagosur dhe nuk ka dëme të materiale të mëdha.Në moment bëhet ispektimi në vendin e ngjarjes, është marrë materiali dhe i janë dorëzuar ekspertëve

Sigurimi i Universitetit “Shën. Kiril dhe Metodij “natën e kaluar rreth orës 22:00 kanë raportuar në polici se kanë dëgjuar dy shpërthime në ambientet e Universitetit.

Policia informoi se në shpërthimet e ndoshura nuk ka pasur të plagosur dhe nuk ka dëme të materiale të mëdha.Në moment bëhet ispektimi në vendin e ngjarjes, është marrë materiali dhe i janë dorëzuar ekspertëve.

Nuk ka informacione tjera sa i përket kësaj ngjarje.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *