Home / Lajme / Maqedoni / Hapja e dyqanit më të ri të Albafone në Gostivar

Hapja e dyqanit më të ri të Albafone në Gostivar

13 gusht-Dje u shënua një ngjarje e shumëpritur dhe tejet e arritur pasi pjesmarrësit si dhe klientët më të ri të filialit të Albafone Gostivar mbetën të kënaqur nga mikpritja si dhe befasia e dhurimit të 1000 numrave falas

Hapja e dyqanit më të ri të Albafone në Gostivar u mbajt dje në qendër të qytetit “City Center”.

Dje u shënua një ngjarje e shumëpritur dhe tejet e arritur pasi pjesmarrësit si dhe klientët më të ri të filialit të Albafone Gostivar mbetën të kënaqur nga mikpritja si dhe befasia e dhurimit të 1000 numrave falas.

Kjo shënon një hap tjetër të arrirë të Albafone, përgatitjet dhe shërbimet e së cilit janë në përfundim e sipër. Pas shumë kërkesave për të qenë të pranisëm dhe në qytetet e tjera të Maqedonisë, rikujtojmë që së shpejti Albafone do jetë i pranishëm dhe në Kërçove, Kumanovë dhe shumë qytete të tjera. Përgatituni që shumë shpejt të keni lajme shumë ekskluzive në lidhje me oferta të reja të parezistueshme.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *