Home / Lajme / Maqedoni / Humb 20 vjeçari nga Tetova

Humb 20 vjeçari nga Tetova

18 gusht-Humbja e të riut tetovar është lajmëruar në polici mbrëmë, nga ana e babait të tij, i cili ka raportuar se djalë i tij ka dal nga shtëpia një ditë më parë rreth orës 20.30 dhe nuk është kthyer më.

Policia ka nis hetimet ndaj 20 vjecarit H.H. nga Tetova, i cili nga të afërmit e tij është lajmëruar si i humbur, ka njoftuar policia e Tetovës.

Humbja e të riut tetovar është lajmëruar në polici mbrëmë, nga ana e babait të tij, i cili ka raportuar se djalë i tij ka dal nga shtëpia një ditë më parë rreth orës 20.30 dhe nuk është kthyer më.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *