Home / Sport / Interi zyrtarizon Osvaldon

Interi zyrtarizon Osvaldon

Osvaldo ka ardhur si huazim te Interi me të drejtë blerje në fund të edicionit, e në operacion të njëjtë është nisur në drejtim të Southampton mesfushori i Interit, Saphir Taider.

Skuadra italiane Inter, nëpërmjet një komunikate të lëshuar në faqen zyrtare të klubit, ka njoftuar se dhe zyrtarisht sulmuesi italian Pablo Daniel Osvaldo është transferimi i ri i tyre.

Osvaldo ka ardhur si huazim te Interi me të drejtë blerje në fund të edicionit, e në operacion të njëjtë është nisur në drejtim të Southampton mesfushori i Interit, Saphir Taider.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *