Home / Lajme / Rajon / Koalicioni opozitar: Do të rishikohen dhe anulohen vendimet e qeverisë në largim

Koalicioni opozitar: Do të rishikohen dhe anulohen vendimet e qeverisë në largim

3 gusht-“Koalicioni LDK-AAK-NISMA edhe njëherë shprehë shqetësimin për vendimet që qeveria në largim vazhdon t’i marrë. Këto vendime janë të dëmshme dhe të çuditshme, dhe të gjitha do të jenë subjekt i rishikimit dhe anulimit”, thuhet në komunikatën e koalicionit LDK-AAK-NISMA, pa dhënë ndonjë detaj se për cilat vendime të Qeverisë bëhet fjalë.

Koalicioni i bllokut opozitar, LDK-AAK-NISMA, përmes një kumtese të lëshuar sot në mëngjes, ka thënë se të gjitha vendimet e fundit të qeverisë në largim do të jenë subjekt i rishikimit dhe anulimit, kur ata të krijojnë qeverinë.

“Koalicioni LDK-AAK-NISMA edhe njëherë shprehë shqetësimin për vendimet që qeveria në largim vazhdon t’i marrë. Këto vendime janë të dëmshme dhe të çuditshme, dhe të gjitha do të jenë subjekt i rishikimit dhe anulimit”, thuhet në komunikatën e koalicionit LDK-AAK-NISMA, pa dhënë ndonjë detaj se për cilat vendime të Qeverisë bëhet fjalë. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *