Home / Lajme / Maqedoni / Mbytet 18 vjeçari në ujërat e Liqenit të Likovës

Mbytet 18 vjeçari në ujërat e Liqenit të Likovës

17 gusht-Sipas policisë, bëhet fjalë për J.O. (18) nga fshati Luboten i Shkupit, i cili deshi të lahet në ujërat e liqenit dhe në orën 14 është zhdukur në ujë

Dje pasdite është zhdukur i riu tetëmbëdhjetë vjeçar në ujërat e Liqenit e Likovës në Kumanovë, informon MPB. Sipas policisë, bëhet fjalë për J.O. (18) nga fshati Luboten i Shkupit, i cili deshi të lahet në ujërat e liqenit dhe në orën 14 është zhdukur në ujë. Ekipet e policisë dhe njesitet e polumbarëve janë në kërkim të të riut./koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *