Home / Lajme / Rajon / Ndërron jetë aktori Ahmet Spahiu

Ndërron jetë aktori Ahmet Spahiu

21 gusht-Ndër rolet e tij të fundit ishte edhe roli në serialin “Familja Moderne”, si Mixha Bajram. Varrimi i të ndjerit pritet të bëhet pasditen e sotme (ora 17:00) në varrezat e qytetit në Prishtin

Ahmet Spahiu, aktori i cili ka luajtur në një varg serialesh dhe skeçesh humoristike, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

Aktori ka qenë i njohur për shumë role si në teatër, ashtu edhe në film dhe televizion.

Ndër rolet e tij të fundit ishte edhe roli në serialin “Familja Moderne”, si Mixha Bajram. Varrimi i të ndjerit pritet të bëhet pasditen e sotme (ora 17:00) në varrezat e qytetit në Prishtinë. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *