Home / Lajme / Maqedoni / Përgjaket ahengu familjar

Përgjaket ahengu familjar

6 gusht-Siç bëhet e ditur për INA, 33 vjeçari ka qenë viktimë e një të shtëne me armë nga një person i panjohur, por që dyshohet se është në mesin e dasmorëve. I plagosuri menjëherë është dërguar në Qendrën mjekësore në Gostivar.

Edhe një plagosje ka ndodhur në rajonin e Gostivarit, nga të shtënat me armë zjarri në ahengje familjare dhe dasma.

Një 33 vjeçar me inicialet A.S u plagos mbrëmë në një dasmë në Çegran të Gostivarit.

Siç bëhet e ditur për INA, 33 vjeçari ka qenë viktimë e një të shtëne me armë nga një person i panjohur, por që dyshohet se është në mesin e dasmorëve. I plagosuri menjëherë është dërguar në Qendrën mjekësore në Gostivar.

Gjithashtu lexo

A do ta hanë vallë shqiptarët edhe kësaj radhe sapunin për djathë?

Shpëtim Pollozhani për  gazetën Lajm është deklaruar për organizimin e zgjedhjeve lokale, që priten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *