Home / Sport / Reali ia tregon derën e largimit Khediras

Reali ia tregon derën e largimit Khediras

Mesfushori i natyralizuar gjerman, Sami Khedira, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e Real Madridit.

Sami Khedira do të largohet nga Real Madridi para fundit të afatit kalimtar.

Mesfushori i natyralizuar gjerman, Sami Khedira, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e Real Madridit.

Siҫ njofton e përditshmja spanjolle Marca, krerët e Realit ia kanë treguar derën e largimit Khediras, pasi ky i fundit refuzoi ofertën e tyre për ta vazhduar kontratën.

Sfida për Superkupën e Evropës tregoi se mbretërit nuk llogaritin në shërbimet e Khediras.

Arsenali është vetëm një nga skuadrat e interesuara për shërbimet e tij, pas paraqitjeve të shkëlqyera që ai pati me Gjermaninë në Botëror.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *