Home / Lajme / Rajon / Shqipëri: Vret fëmijën, tenton t’i japë fund jetës

Shqipëri: Vret fëmijën, tenton t’i japë fund jetës

10 gusht-Aktualisht Nexhmie Dushku ndodhet në Spitalin Rajonal të qytetit të Elbasanit, nga ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja besohet të ketë ndodhur në bahçen e shtëpisë.

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të para të mëngjesit të së dielës, në fshatin malor Godolesh të Elbasanit, ku një nënë 26-vjeçare ka vrarë me thikë fëmijën e saj 4 vjeç e më pas ka tentituar të flijohet edhe vet.

Raportohet se Nexhmie Dushku vuante nga depresioni dhe vetëm 3 vite më parë ishte divorcuar nga bashkëshorti i saj. Ajo jetonte prej atëherë me prindërit e saj, ndërsa babai i fëmijës është emigrant në Angli.

Aktualisht Nexhmie Dushku ndodhet në Spitalin Rajonal të qytetit të Elbasanit, nga ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja besohet të ketë ndodhur në bahçen e shtëpisë. / Top Channel/

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *