Home / Lajme / Maqedoni / Të shtëna në Shkup, një i plagosur

Të shtëna në Shkup, një i plagosur

3 gusht-
Në lidhje me ngjarjen në policinë në Kisella Vodë janë arrestuar personat Sh.T., dhe R.T., (1966), me [ka personit R.T.,i është marrë revolja e tipit “Zastava”. Po merren masat për pastrimin e rastit.

Dje rreth orës 17.10 në Shkup, në rrugën “Dizhonska -3/8“ ka ardhur deri te një zënkë verbale mes SH.T., (1985) dhe А.К.(1987).

Pas zënkës A.K., është dërguar në spital me disa lëndime në pjesë të trupit ku nuk dihet nga i pranoi.

Në lidhje me ngjarjen në policinë në Kisella Vodë janë arrestuar personat Sh.T., dhe R.T., (1966), me [ka personit R.T.,i është marrë revolja e tipit “Zastava”. Po merren masat për pastrimin e rastit.Zhurnal

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *