Home / Lajme / Maqedoni / Tragjedi familjare në Tetovë. Gjenden të vdekur babë e bir (VIDEO)

Tragjedi familjare në Tetovë. Gjenden të vdekur babë e bir (VIDEO)

Tetovë, 02 Gusht – Sot rreth orës 14 në një shtëpi që gjendet në lagjen Predrak Jançevski jatë gjetur të vdekur Babë e birë. Bëhet fjalë për personin me iniciale A.E i lindur në vitin 1956 dhe V.E i lindur në vitin 1985, njofton Televizioni Koha.

Tragjedi familjare në Tetovë – gjenden të vdekur babë e birë.

Sot rreth orës 14 në një shtëpi që gjendet në lagjen Predrag Jançevski jatë gjetur të vdekur Babë e birë. Bëhet fjalë për personin me iniciale A.E i lindur në vitin 1956 dhe V.E i lindur në vitin 1985. Sipas policisë së Tetovës organet hetuese janë në vend të ngjarjes dhe ende nuk dihen shkaqet e këtij rasti tragjik.

Televizioni Koha mëson se personi me iniciale A.E është me profesion mjek i cili viti me radhë ka punuar në spitalin klinik të Tetovës, më gjerësisht rreth këtij rasti tragjik do ju informojmë vazhdim. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *