Home / Lajme / Maqedoni / Treni godet për vdekje një person në Tetovë (VIDEO + 18)

Treni godet për vdekje një person në Tetovë (VIDEO + 18)

Tetovë, 27 gusht – Sipas informatave të para, bëhet fjalë për një trup mashkulli por identiteti ende nuk dihet. Policia ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur pranë mbikalimit hekurudhor në afërsi të fabrikës së Teteksit, njofton Tv Koha.

Sot rreth orës 18 e 20 minuta, treni që qarkullonte në relacionin Shkup_kërçovë ka goditur për vdekje një person, njofton Policia e Tetovës, transmeton Tv Koha.

Sipas informatave të para, bëhet fjalë për një trup mashkulli por identiteti ende nuk dihet. Policia ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur pranë mbikalimit hekurudhor në afërsi të fabrikës së Teteksit, njofton Tv Koha.

Televizioni Koha ka qenë në vendngjarje dhe në vazhdim ju sjell pamje nga tragjedia.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *