Home / Lajme / Maqedoni / Vetvritet 19 vjeçarja në Shkup

Vetvritet 19 vjeçarja në Shkup

14 gusht-Siç mësohet, 19 vjeçarja që jetonte në lagjen me maqedonas Kisela Vodë ka kërcyer nga apartamenti i saj duke mbetur e vdekur

Në një lagje të Shkupit mbrëmë është vetvrarë një 19 vjeçare, duke rënë nga apartamenti i saj.

Siç mësohet, 19 vjeçarja që jetonte në lagjen me maqedonas Kisela Vodë ka kërcyer nga apartamenti i saj duke mbetur e vdekur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe se ka kryer ekspertizën. Deri tani nuk dihen motivet e kësaj vetëvrasje.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *