Home / Lajme / Maqedoni / Vjedhje e rëndë në Çellopek të Tetovës

Vjedhje e rëndë në Çellopek të Tetovës

17 shkurt-Sipas policisë, vjjedhësit e panjohur kanë vjedhur nga shtëpia e E.B (33) stoli ari, telefona celular dhe shumë lloje të orëve të dorës për meshkuj dhe femra, e gjithë shumë e vjedhjes arrinë në 480.000 denarë, në kundërvlerë prej 7700 eurove.

Në periudhën prej datës 11 deri 16 të këtij muaji është kryer një vjedhje e rëndë në fshatin Çellopek të Tetovës.

Sipas policisë, vjjedhësit e panjohur kanë vjedhur nga shtëpia e E.B (33) stoli ari, telefona celular dhe shumë lloje të orëve të dorës për meshkuj dhe femra, e gjithë shumë e vjedhjes arrinë në 480.000 denarë, në kundërvlerë prej 7700 eurove.

Autorët e krimit kanë thyer dritaren e katit përdhesë të shtëpisë, dhe kanë hyrë brenda duke kërkuar të gjitha dhomat dhe pasi i kanë marr gjërat me vlerë, ata kanë ikur në drejtim të panjohur.

Policia ka kryer inspektimin në vendin e ngjarjes dhe po merren masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *