Home / Lajme / Maqedoni / 18 vjeçari shkel këmbësorin dhe largohet

18 vjeçari shkel këmbësorin dhe largohet

1 shtator-Për një kohë të shkurtër vetura e tipit Golf është gjetur ndërsa vozitës ka qenë 18 vjecari A.F I cili nuk ka poseduar lejen e vozitjes.

-Të dielën mbrëma rreth orës 20 e 30 minuta në rrugën lokale për në fshatin Trebosh , vetura e tipit Golf ka goditur këmbësorin 43 vjeçar M.I nga ky fshat dhe menjëherë është larguar nga vendi i ngjarjes, raporton Tv Koha.

Këmbësori është dërguar në spitalin klinik të Tetovës dhe pas dhënies së ndihmës mjeksore ëshstë lëshuar për kurim shtëpiak, njofton Tv Koha.

Për një kohë të shkurtër vetura e tipit Golf është gjetur ndërsa vozitës ka qenë 18 vjecari A.F I cili nuk ka poseduar lejen e vozitjes. Është kryer hetim dhe janë zbardhur të gjitha detajet rreth këtij rasti, njoftoi policia e Tetovës. Tv Koha

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *