Home / Sport / Alban Meha: Serbi, unë po vi

Alban Meha: Serbi, unë po vi

Mesfushori kosovar ka thënë se do të jetë në fushë në ndeshjen ndaj Serbisë.

Alban Meha do të jetë “arma” e re e Kombëtares Shqiptare për ndeshjet e radhës kualifikuese për Evropian. Mesfushori kosovar ka thënë se do të jetë në fushë në ndeshjen ndaj Serbisë.

“Kam kaluar një lëndim që më ka lënë jashtë fushave kohëve të fundit. Tani po stërvis me Paderborn dhe shumë shpejtë do të rikthehem në fushë. Sigurisht që dëshira më e madhe është që të jem në fushë në ndeshjen kundër Serbisë. Unë jam i bindur se do të kem rastin të luaj atje dhe nuk do të dorëzohemi lehtë” ka thënë Meha.

Shqipëria më 11 tetor luanë ndaj Danimarkës në Elbasan, kurse tri ditë më vonë sfidon Serbinë në Beograd.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *