Home / Lajme / Maqedoni / Grabitet i moshuari në Gostivarë

Grabitet i moshuari në Gostivarë

28 shtator-Grabitësit kanë hyrë nga dritarja, i kanë lidhur duart dhe këmbët të moshuarit, i kanë mbuluar edhe kokën, dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e parave dhe sendeve me vlerë.

Tre persona të paidentifikuar, dy nga të cilët të armatosur, kanë grabitur një të moshuar në shtëpinë e tij në Gostivar.

Grabitja ka ndodhur teksa i moshuari H.S (83) ndodhej i vetëm në shtëpi.

Keqbërësit kanë marrë 2 kompjuterë laptopë, një orë dore dhe aparat fotografik.

Grabitësit kanë hyrë nga dritarja, i kanë lidhur duart dhe këmbët të moshuarit, i kanë mbuluar edhe kokën, dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e parave dhe sendeve me vlerë.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *