Home / Lajme / Maqedoni / Humb jetën duke bërë dru një banorë i Sllatinës

Humb jetën duke bërë dru një banorë i Sllatinës

22 shtator-Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2 pasditen e sotme.I njejti ishte dërguar nën spitalin në fshatin Leshkë që ishte në afërsi por megjithatë mjekët vetën kanë konstatuar vdekjen e tij.

Nafi Neimi banorë i fshatit Sllatinë ka humbur jetën sot në Malin Sharr mbi fshatin Sllatinë derisa ishte duke bërë dru.

Të ndjerin e ka zënë druri dhe për fat të keq nuk ka mundur të mbijetojë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2 pasditen e sotme.I njejti ishte dërguar nën spitalin në fshatin Leshkë që ishte në afërsi por megjithatë mjekët vetën kanë konstatuar vdekjen e tij.

Kjo është tragjedia e dytë në këtë fshat brenda një jave, pasi që ditë më parë po nv këtë fshat jetën e humbi një fëmijë 10 vjeçar në një aksident trafiku kur u godit nga traktoristi po nga ky fshat.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *