Home / Lajme / Maqedoni / kryeministri Gruevski e ka lënduar këmbën

kryeministri Gruevski e ka lënduar këmbën

1 shtator-Bëhet me dije se gjatë një vrapimi, Gruevski është rrëzuar dhe për pasojë ka lënduar këmbën e majte, në pjesën e sipërme të saj.Nikolla Gruevski do të zvogëlojë aktivitete e tij dhe pritet për një periudhë tre javore dëmtimi të shërohet

Pas një aktiviteti sportiv joggingu-sprinti në afërsi të vendit ku banon, kryeministri Nikola Gruevski ka lënduar këmbën e majtë, njofton zyra e kryeministrit.Bëhet me dije se gjatë një vrapimi, Gruevski është rrëzuar dhe për pasojë ka lënduar këmbën e majte, në pjesën e sipërme të saj.Nikolla Gruevski do të zvogëlojë aktivitete e tij dhe pritet për një periudhë tre javore dëmtimi të shërohet.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *