Home / Lajme / Maqedoni / Lotaria Shteterore e Maqedonise ne prag te terheqjes se 10-te

Lotaria Shteterore e Maqedonise ne prag te terheqjes se 10-te

22 Shator – Terheqja do te emitohet live ne MTV1 me date 29 Shator

Me datë 29 Shator, me transmetim direkt ne MTV1, do të mbahet tërheqja e dhjetë e lojës shpërrblyese “ Fiskalja në dorë-shpërblim pa telashe”. Në këtë xhiro do të trhiqet një veturë, 30 vaucer fitues prej 3000 deri 60.000 denar dhe 120 vaucer fitues me produkte ushqimore në vlerë nga 1000 denar.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *