Home / Lajme / Maqedoni / PDSH reagon ndaj deklarates se Ademit

PDSH reagon ndaj deklarates se Ademit

Tetovë, 30 shtator – Eshte me se e qarte se BDI eshte krejtesisht e pa informuar dhe e humbur, duke e luajtur vetem rolin e vazalit-deklaron burimi mbrenda PDSH-se!

Nga burime të larta zyrtare të PDSH-së deklarojnë se PDSH-ja nuk qëndron pas emërimeve të shqiptarëve në Këshillin e Sigurimit të Ivanovit dhe se deklarata e Abdylaqim Ademin është tendecioze. Eshte me se e qarte se BDI eshte krejtesisht e pa informuar dhe e humbur, duke e luajtur vetem rolin e vazalit-deklaron burimi mbrenda PDSH-se!

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *