Home / Sport / Shkëndija e kërkon për trajner Robert Prosineckin?

Shkëndija e kërkon për trajner Robert Prosineckin?

2 shtator-Mësohet se gjatë ditës së sotme do të vendosen kontaktet e para, ndërsa në mbrëmje mund të finalizohen detajet

Shkëndija nuk iu ndahet trajnerëve kroat. Pas largimit të Roj Ferencinës, drejtues të skuadrës së njohur nga Tetova janë duke punuar për të anagzhuar trajner të ri dhe ai është Robert Prosinecki, emër i njohur evropian. Mësohet se gjatë ditës së sotme do të vendosen kontaktet e para, ndërsa në mbrëmje mund të finalizohen detajet. Më herët në kombinim për në stolin e Shkëndijës ishte edhe një reprezentues kroat, Alosha Asanovic.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *