Home / Lajme / Maqedoni / Tetovarin e godet rryma

Tetovarin e godet rryma

2 shtator-Atë e ka shpëtuar fqiu i tij, i cili me karrike plastike ka arritur të largojë atë nga teli dhe më pas e ka dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë ku është mbajtur për kurim”, njofton policia e Tetovës, njofton Tv Koha.

Sipas policisë së Tetovës mbrëmë rreth orës 23 e 30 minuta, tetovari M.I 53 vjeçar, ka pësuar një sulm nga rryma elektrike. “Ai ka tentuar që të largojë telin e metalit nga oborri, të cilin e ka shfrytëzuar për tharrje të teshave e cila më parë me siguri ka marrë tension përmes pjesës së alumit të vendosur në pullaz, e cila me siguri ka tërhequr rrymë nga ndriçimi publik. Nga goditja M.I ka marrë lëndime, gjegjëissht djegie të dorës dhe gjoksit. Atë e ka shpëtuar fqiu i tij, i cili me karrike plastike ka arritur të largojë atë nga teli dhe më pas e ka dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë ku është mbajtur për kurim”, njofton policia e Tetovës, njofton Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *